Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Grzegorz Jerzyk Agencja Ochrony Osób i Mienia „LION” Grzegorz Jerzyk z siedzibą w Śremie, ul. Brzechwy 43, 63-100 Śrem.

Podane przez Pana/Panią w formularzu kontaktowym dane osobowe będziemy przetwarzać w celu udzielenia odpowiedzi na Pana/Pani wiadomość.

Jeśli wyrazi Pan/Pani odrębną zgodę na kontakt marketingowy z naszej strony za pośrednictwem poczty elektronicznej lub drogą telefoniczną – Pana/Pani adres e-mail/numer telefonu będą przez nas przetwarzane celem realizacji takiego kontaktu na podstawie Pana/Pani odrębnej zgody, której wyrażenie jest dobrowolne – do momentu wycofania przez Pana/Panią przedmiotowej zgody.

Przysługuje Panu/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania (poprawiania), usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych.

Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, a jeżeli podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Pana/Pani zgoda – ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

Gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.