Nasza historia

LION Agencja Ochrony

Witamy na stronie Agencji Ochrony Osób i Mienia Lion – Twojego zaufanego partnera w ochronie. Nasza działalność rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy to z widocznej potrzeby na lokalnym rynku, zrodziła się wizja dbania o bezpieczeństwo, która szybko przekształciła się w realne działania. Założona przez ambitnego i kreatywnego założyciela, agencja ochrony Lion od początku istnienia stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, oferując dostosowane rozwiązania zabezpieczeń.

Dostarczamy pionierskie rozwiązania

Wśród naszych innowacyjnych rozwiązań wyróżnia się Lion Tower – dedykowane rozwiązanie firmowe, które stało się naszą wizytówką i kluczowym elementem naszej działalności. Lion Tower zdobyło uznanie na rynku dzięki swojej skuteczności i zaawansowanej technologii, co potwierdza nasze zaangażowanie w poszukiwanie pionierskich rozwiązań w dziedzinie ochrony.

Misja agencji ochrony Lion. To nas napędza

Nasza misja to nieustanne dążenie do perfekcji, w czym kieruje nami pasja do odkrywania nowych, innowacyjnych metod zabezpieczeń. Dzięki temu, po ponad dwóch dekadach obecności na rynku ochrony, nadal z entuzjazmem podchodzimy do wyzwań, oferując rozwiązania często przekraczające oczekiwania klientów.

 

W agencji ochrony Lion rozumiemy, że bezpieczeństwo to nie tylko usługa, ale przede wszystkim poczucie spokoju i pewności, które chcemy zapewnić tysiącom naszych zadowolonych klientów – nie tylko na lokalnym rynku, ale dzięki rosnącemu zaufaniu, także w całej Polsce.

Sprawdź naszą ofertę!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ochrony zdalnej i dołączenia do grona osób, które już dziś cieszą się profesjonalną ochroną, dostarczaną przez Lion. Razem z nami poczujecie się bezpiecznie, gdziekolwiek jesteście.

kamera i usługi monitoringu wideo do zmniejszenia kosztów ochrony
20
lat doświadczenia
10.000
ochranianych obiektów
210
pracowników

Zapewnij spokój

Twojego domu i rodziny

„W sumie jedyne rzeczy, które mają w życiu znaczenie, są cholernie proste. Rodzina, przyjaciele, bezpieczeństwo i zdrowie…”
James Marsden