Uwaga! w związku z co rocznymi zmianami, wynikającymi ze wzrostu minimalnego wynagrodzenia od 01.01.2021 roku płaca minimalna będzie wynosiła 2800 zł natomiast stawka godzinowa 18,30 brutto.

Zmniejsz koszty ochrony fizycznej o połowę

Przypominamy, że mamy świetne rozwiązania, które są w stanie zastąpić ochronę osobistą na obiekcie, zarówno na placach i zaplczeach budowy, budowie dróg, mostów jak również na halach produkcyjnych, magazynach itp.

Jeżeli usługa ochrony fizycznej na obiekcie jest wymaga w ciągu dnia, a może zostać wyeliminowana w godzinach wieczorno-nocnych, kiedy na obiekcie nie ma ruchu osobowo-samochodowego, wówczas zachęcamy do skorzystania z naszego urządzenia jakim jest inteligentny nadajnik wideo-alarmów umożliwiający dozbrojenie istniejącego systemu monitorowania w profesjonalną i precyzyjną analitykę obrazu – bez konieczności wymiany kamer lub rejestratorów. Analizuje obraz wykorzystując algorytmy sztucznej inteligencji i wykrywa wszelkie zdarzenia spełniające kryteria alarmu. Posiada również dodatkowe funkcje takie jak:

– monitorowanie przekroczenia dopuszczalnej ilości osób lub pojazdów w wyznaczonej strefie monitorowanej.
-zliczanie osób przebywających aktualnie w obiekcie czy strefie zamkniętej (np. centra handlowe, sklepy).
-zliczanie pojazdów (np. statystyki z rozróżnieniem wyników na rodzaje pojazdów: osobowe, ciężarowe, autobusy)
-BHP (alarmowanie w sytuacji wykrycia w strefie monitorowanej osoby bez kasku ochronnego na głowie lub bez nałożonej kamizelki odblaskowej, np. plac budowy).
i wiele innych…

Dodatkowo możemy zaoferować elektroniczną recepcję zamontowaną np. przy wjeździe/wyjeździe do firmy/na placu/ na parkingu – która po wciśnięciu guzika łączy się ze stacją monitorowania i otwiera szlaban po wcześniejszej weryfikacji osoby chcącej wejść na obiekt.

Mozliwości jest na prawdę mnóstwo! Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu!