ZZIP7104_1_1Nowoczesny, kompletny zestaw monitoringu wizyjnego składający się z 1 kamery IP, rejestratora cyfrowego, dysku twardego 1TB oraz niezbędnych do instalacji akcesorii.  Doskonały do monitorowania małych obiektów takich jak domy jednorodzinne, sklepy, warsztaty, biura, działki itp.

Sercem zestawu jest nowoczesny, oryginalny rejestrator firmy HIKVISION zapewniający podgląd i nagrywanie obrazu maksymalnie z 4 punktów  kamerowych. Dzięki zaawansowanym  rozwiązaniom sieciowym użytkownik ma możliwość podglądu i zarządzania swoją instalacją przez Internet. Zarówno z pomocą standardowego komputera jak również z wykorzystaniem popularnego smartfona (dostępne dla systemu  Android oraz iOS ‐ Apple).

Dodatkowo rejestrator wyposażony jest w wiele bardzo użytecznych funkcji takich jak wykrywanie ruchu na obiekcie, nagrywanie wg. zadanego terminarza, wyjście monitorowe VGA lub HDMI itd.

Do zestawu dołączany jest dysk o bardzo dużej  pojemności 1TB co pozwala na wiele tygodni efektywnego nagrywania. Oferowany przez nas dysk jest dedykowany do pracy z urządzeniami  CCTV zapewniając sprawne działanie przez długi czas. Większość zestawów na Allegro oferowana jest z dyskami tylko 500GB a dodatkowo  są to zwykłe dyski komputerowe, które nie są przystosowane do pracy ciągłej jaka jest standardem dla systemów monitoringu wizyjnego.

Zestaw składa się z 1 kamery typu kopułkowego, doskonale nadająca się do monitoringu wewnątrz pomieszczeń oraz kamera zabudowana w szczelną obudowę i  przystosowana do pracy na zewnątrz. Zastosowany w kamerze obiektyw ma ogniskową 2,8mm przez co punkt kamerowy posiada  ponad 80st kąta widzenia. Pokrywając tym zdecydowanie większy obszar niż wiele oferowanych na Allegro kamer wyposażonych w obiektywy 3,6mm lub 4mm (poniżej 70st).